wz

Vítejte na stránkách občanského sdružení
Zábavička

Tábor Zábavička 2012 – Stopa Xapatanu

Termín: 1.7. – 14.7.2012

Cena: 4300 Kč (doprava z Havl. Brodu)       4450 Kč (doprava z Prahy)

Cena zahrnuje dopravu, ubytování v RS Meziříčko, stravování 5xdenně, pitný režim, minimálně jeden celodenní výlet, režijní náklady pro výrobu a realizaci táborového programu, pojištění dětí, zdravotní a materiálové zabezpečení dětí včetně případných poplatků za ošetření lékařem či hospitalizaci dítěte po dobu konání tábora.

Program tábora:

V roce letošním se vydáme po stopách dávných bohů Xapatanu. Naším úkolem bude rozluštit starobylé písmo xapatanského kmene a získat sošku bůžka, na kterou čeká profesor archeologie. Získání každého písmena je však vykoupeno zkouškami a též tajemní obyvatelé Xapatanu našemu snažení přát nebudou. Povede se nám nalézt všechna písmena a určit kterou sošku bůžka donést profesorovi?
Vedle celotáborové hry nebudou chybět sportovní turnaje, hry, soutěže, táborák, diskotéky, výlet, noční bojová hra a stezka odvahy (nepovinná).

Kam se letos jede:

Rekreační středisko Meziříčko se nachází u obce Měřín, mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Je umístěno u rybníka a navazují na ně rozsáhlé jehličnaté lesy. Středisko je vybaveno čtyřlůžkovými chatkami. Jídelna, sociální zařízení a společenská místnost jsou ve zděných budovách. Středisko má několik kvalitních hřišť (volejbal, kopaná, košíková, tenis, stolní tenis), půjčovnu sportovních potřeb a loděk. Mezi chatkami jsou asfaltové cesty.

Dětem bude poskytována strava 5xdenně (snídaně, oběd, svačina, večeře a 2. večeře) Samozřejmostí je pitný režim. Stravu zajišťuje kuchyně umístěná v RS Meziříčko. O děti se starají zkušení vedoucí, hlavní vedoucí je držitelem certifikátu MŠMT. Zdravotnický dozor zajišťuje zdravotní sestra, která má s touto prací bohaté zkušenosti. V případě nutnosti je lékařská péče zajištěna lékaři z Jihlavy, Velkého Meziříčí nebo Havl. Brodu.

Další informace o středisku včetně fotogalerie: http://web.rekreacnistrediska.cz/stoediska/rekreaeni-stoedisko-mezioieko.html

Kdo tábor pořádá:

Občanské sdružení Zábavička, Havlíčkův Brod. Více informací o občanském sdružení Zábavička a o vedoucích tábora naleznete v sekci Kdo jsme na našich webových stránkách http://zabavicka.unas.cz

Další informace

Přihlášku na LDT Zábavička 2012 je možno stáhnout z našich webových stránek nebo vám ji na požádání zašleme e-mailem nebo poštou.

Podrobné informace o časech a místě odjezdu autobusů, o možnostech úhrady tábora a další doplňující informace vám zašleme, na základě přijaté přihlášky, poštou na přelomu dubna a května. Pokud přihlášku zašlete později (v květnu) budou vám informace zaslány obratem. Prosíme však o co nejrychlejší odeslání přihlášky, nejlépe do konce dubna.

Další doplňující informace vám ochotně poskytne hlavní vedoucí Jaroslav Pejchal telefonicky či e-mailem.

Tel.: 604 623 557 e-mail: JaroslavPejchal@seznam.cz

Adresa pro odeslání přihlášky: Jaroslav Pejchal, Kokořínská 2475, 58001 Havlíčkův Brod